Prvni pomoc.info

Poslání www.prvni-pomoc.info

Posláním našeho webu www.první-pomoc.info je, aby každý občan České republiky znal a uměl používat postupy první pomoci. Chceme přispět k tomu, aby se každému kdo je právě v ohrožení života či zdraví dostalo té správné a včasné první pomoci. Protože v takové chvíli je opravda každá minuta drahá. Proto jsme zdarma připravili praktickou příručku s názornými obrázky, aby každý viděl jak první pomoc provádět. Navrhujeme proto, stáhněte si ji, vytiskněte a mějte ji doma, v autě nebo v práci uloženu, tak, abyste ji mohli kdykoli rychle použít. Příručka byla napsána zkušeným lékařem Mudr. Julio Hasíkem, který svého času dělal ředitel Záchranné služby České republiky. Zárověň Vám přejeme, abyste tuto příručku nemuseli nikdy použít.

Co jiného se na našem webu dozvíte?

Seznam pohotovostí pro dospělé i děti včetně zubních ambulancí, rozdělených podle krajů. Kontakty byly vybrány z údajů, které poskytly jednotlivé krajské samosprávy. Protože nebylo vždy jednoduché je získat, tak uvítáme od každého jakýkoli doplněk, opravu informací či připomínku. Tento web provozujeme zdarma a proto od Vás uvítáme jakokoli pomoc. Předem děkujeme.

Pokud chcete přispět svou troškou do mlýna, ať už informací, článkem z oboru a zapojit se tak do osvěty v oblasti první pomoci v České republice neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: holec@prvni-pomoc.info

 

Partnerské odkazy: toplinks     SuperLink